Sylwester, Andrzejki, Karnawał

Każda udana zabawa, bal czy potańcówka zapisują się w naszej pamięci na długi czas.

Co zrobić by organizowana przez nas impreza wzbudziła zachwyt w oczach gości i została przez nich zapamiętana na lata? Kluczem do sukcesu jest wyjątkowa muzyka i oryginalne oświetlenie.

Idealny Zespół na Bal Andrzejkowy , Sylwester.

Jesteśmy z Wami gdzie tylko chcecie i ile tylko chcecie. Jeżeli marzysz o wyjątkowej nocy, Konarski Band zapewni Ci długie godziny nieprzerwanej, wpadającej w ucho muzyki. Bankiety, bale – niezależnie od rodzaju organizowanej imprezy, sprawimy, że stanie się ona niezapomniana, wystrzałowa, a momentami nawet i magiczna. Dojedziemy do Państwa w każde miejsce na Dolnym Śląsku. Zadbamy zarówno o niepowtarzalną muzykę jak i efekty świetlne. Gwarantujemy Państwu, że zabawa z naszym udziałem będzie przeżyciem, które każdy z Was zapamięta na lata. Spraw by najpiękniejsze chwile Twojego życia były wyjątkowe i to w każdym aspekcie. Nasz Band przygotowany jest na każdą okazję. Zależnie od Państwa preferencji, w wybranym składzie pojawimy się na organizowanej przez Was imprezie. Zadbamy by każda minuta tego dnia bądź wieczoru była dla Was wyjątkowa. Pamiętajcie, nasz zespół znajdziecie nie tylko we Wrocławiu, ale również na terenie całego Dolnego Śląska.

Zespół na Sylwestra. Bal sylwestrowy, Andrzejki, Karnawał – Dolny Śląsk.

Niechaj każda zabawa trwa do białego rana, a pamięć o niej była długa i przyjemna. Zapraszamy Państwa do kontaktu. Gwarantujemy świetną zabawę przy wyjątkowej muzyce. Nasz zespół to gwarancja udanej zabawy!